top of page

ODOS MINISTERIJA

Tai  edukacinė erdvė (ne) profesionalams - (ne) specialistams, rasti svarbią, atrinktą bei išgrynintą informaciją apie odos priežiūrą, veikliąsias medžiagas, jų kombinacijas, sprendimus ir patarimus, kaip susitvarkyti su probleminėmis/sudėtingomis odos būklėmis: spuogais,  alerginėms reakcijomis, rožine ir kt.
 

Jeigu kalbu apie vieną ar kitą priemonę ar prekės liniją, tai bus pagrįsta mano - autorės praktine patirtimi arba asmenine nuomone - rekomendacija.

Tiems, kuriems nepakanka vien pateiktų teorinių žinių, kosmetologė pasiruošusi Jums padėti praktiškai kosmetologijos kabinete: odos gydymo, namų priežiūros priemonių plano sudarymas, fermentų terapija, biorevitalizacija, cheminiai šveitimai ir t.t. 

beauty_facial__280_301_s_c1_center_cente

Jums linkiu įdomių skaitinių, tikiuosi rasite visus atsakymus į savo klausimus, o jei ne - Jūsų pastabos ir pasiūlymai, kaip padaryti  ODOS MINISTERIJA  puslapį patogesnį ir įdomesnį- mane labai nudžiugins!! ​​

P.s. Nuotraukos ir straipsniai bei jų informacija yra Odos Ministerijos nuosavybė, tad kopijuoti be autorės leidimo draudžiama. Nuklydimas nuo rekomenduotino įspėjimo gali priversti imtis teisinių veiksmų. Prašau, susisiekti dėl detalesnės informacijos ir rasime sprendimą, kaip galime bendradarbiauti ! 

Su meile ir rūpesčiu,

Jolita Sičiūnaitė ❤ 

bottom of page