Imperatoriškas

KOBIDO

masažas

Apsilankymas pas kosmetologą - neturi būti siejamas tik su odos problemų sprendimu - galima ir atsipalaiduoti ir palaikyti bendrą organizmo tonusą, atliekanti detoksikuojantį bei veido kontūrus formuojantį veido ir dekolte masažą.

KOBIDO

(Japoniškas terapinis veido masažas)

40€  - 55€

Apsilankymas pas kosmetologą - neturi būti siejamas tik su odos problemų sprendimu - galima ir atsipalaiduoti ir palaikyti bendrą odos ir raumenų tonusą, atliekant detoksikuojantį bei veido kontūrus formuojantį veido ir dekolte masažą.

Japoniškas terapinis veido masažas išsiskiria iš kitų masažų sudėtingais ir unikaliais intensyviais judesiais, kurie atpalaiduoja ir pašalina įtampą, gerina bendrą savijautą. 
Masažo metu specialistė atsižvelgia į veido struktūrą, esamą būseną ir individualiai perenka judesių atlikimo technikas, o KOBIDO masažas jų turi virš šimto. 

Odos Ministerijoje atliekamas trijų lygių KOBIDO masažas.

I ir II lygiai Amna masažo technikos tonizuoja ir stangrina, III lygis - Shiatsu lifting'as - tai akupunktūrinių taškų (tsubo) ir energetinių kanalų (meridianų) stimuliacija. Masažas užbaigiamas švelniu galvos masažu.

I ir II lygių Kobido masažas trunka 1 h.
Kaina - 40 €

I, II, III lygiu Kobido masažo trukmė 1 h. 30 min.
Kaina 60 €*

*Masažas + individualiai parenkama kaukė ir intensyvūs serumai  

Odos priežiūros kuratorės rekomendacijos ir patarimai
 @odosministerija
  • Facebook
  • Instagram

KONTAKTAI

Kontaktinis telefonas: +370 (600)16588

el. paštas: info@odosministerija.lt
 

Visos teisės saugomos 2020 ©.  Odos Ministerija