Mezoterapija

▫ Priežastys ▫ Simptomai ▫ Gydymas/ Priežiūra

Neinvazinė mezoterapija yra populiari ir efektyvi alternatyva invazinei mezoterapijai, kuomet veiklioji medžiaga įvedama į poodinį sluoksnį per keletą mikro adatų dūrių, užuot juos sušvirkštus su adata.

Šis metodas saugus taikyti įvairioms odos problemoms gydyti ir koreguoti Tai labai efektyvi  ir saugi senėjimo prevencinė procedūra, taip pat  gali būti naudojama galvos ir plaukų odai bei pašalinant randus, likusius nuo spuogų.

Plaukų ir galvos odos mezoterapija

115 € (kurso kaina)

Sezoniškumas; Stresas; Nėštumas; Vitaminų A, D Biotino (B7) trūkumas..
Ir plaukai slenka, ir plaukai lūžinėja, ir plaukai atrodo be estetiško vaizdo...

 

Žinau, kaip Jums be skausmo ir toksiškumo, neapkraunant maisto papildais kepenų veiklos, suaktyvinti kraujotaką, pagerinti aktyvių ingredientų pernašą iki pat plauko svogūnėlio. Kaip? 
Peptidai, B grupės vitaminai  ir EGF – epidermio augimo faktoriai – tai TOP 3  pagrindiniai “arkliukai”, kuriuos papildo organinė geležis, amino rūgštys ir svogūno ekstraktas. 

 

Plaukus ir galvos odą gydomasis 1 kursas susidaro iš dviejų etapų:
1 etapas – 3 procedūros kas 3 dienas;
2 etapas (intensyviausias) – 7 procedūros, kas 7 dienas. 

Mezoterapija plaukams ir galvos odai, kurios metu, per vieną procedūrą užtrūksite ne ilgiau kaip 45 min. Reikia tik  tiek nedaug, kad išvystumėte gražius ir akivaizdžius rezultatus.  

Veido, kaklo ir dekoltė mezoterapija

55 €

Veikiant intensyviam gyvenimo tempui, skirtingoms emocinėms permainoms, oda pirmoji, kuri įrodo jog esatę pavargę ir nusilpę. Negaliu Jums padėti išspręsti Jūsų asmeninių problemų, bet tikrai galiu atstatyti gyvybines jėgas Jūsų odai. 


Naudojant EGF (epidermio augimo faktorius), peptidus, vitaminus, aminorūgštis, hialurono rūgštį ir t.t. bei Ozoną (NAUJIENA!) - galime pasiekti tokius rezultatus, kurie, greičiausiai, viršys net Jūsų pačių lūkesčius. 

Tai visiškai neskausminga, visiškai saugi ir lengvai toleruojama procedūra Jums.

Siekiant geriausio rezultato, rekomenduoju atlikti procedūrų ciklą: 4 procedūras, kas 15 dienų. 

Cheminis odos šveitimas + mezoterapija

65 € (kurso kaina)

(Post) aknės, stangrumo praradimo (ptozė), raukšlių, pigmentacijos gydymas ir korekcija mano kosmetologijos kabinete įgavo didelį pagreitį. 

 

Pristatau naują specialią programą, kuri apima cheminį odos  šveitimą + mezoterapiją.

Tokio  cheminio pilingo su TCA  rūgštimi (15%) + Kojine rūgštimi (5%) Migdoline rūgštimi (10%), Ozonuotu alyvuogių aliejumi bei Heksapeptidu-8 (Algirelinas)  Jums dar neteko pažinti, kuri neturi post procedūrinio reabilitacinio laikotarpio, kurį lydėtų skausmas, intensyvus  veido raudonis. 

Kodėl? 
Ozono ir alyvuogių aliejaus junginių, kitaip tariant ozono aliejaus kapsulėse, kuriuos dėl mažiausio rūgštingumo neutralizuoja TCA, nesukeliant baltymų oksidacijos ir krešėjimo. Deguonis, patekdamas į dermos sluoksnius, stiprina fibroblastus, intensyvina odos regeneraciją ir prisotina odą deguonimi.

Po 5 - 7 dienų  Jums bus atliekama mezoterapija su individualiai parinktais  kokteiliais (odos stangrumui, lifting'ui, jauninimui ir t.t).

Tai specialiai  Jums paruošta programa be jokio kraujo ir skausmo!
 

Odos priežiūros kuratorės rekomendacijos ir patarimai
 @odosministerija
  • Facebook
  • Instagram

KONTAKTAI

Kontaktinis telefonas: +370 (600)16588

el. paštas: info@odosministerija.lt
 

Visos teisės saugomos 2020 ©.  Odos Ministerija