top of page
Before Surgery

Plastinė operacija - tai kardinalus pokytis tiek išvaizdoje, tiek mūsų organizme: po operacijos vietinės kraujagyslės, kapiliarai, riebaliniai audiniai keičia savo įprastą poziciją, funkcionalumas suletėja - vyksta "prie naujos formos" adaptacinis periodas. 

Medicinos kosmetologė, bedradarbiaudama su Lietuvos plastikos chirurgais išmano, kaip Jums padėti!
   
 

Siekiant sutrumpinti po operacinio periodo laikotarpį, paspartinti greitesnį ir kokybiškesnį audinių gijimą, užtikrinti ir išsaugoti jauninantį poveikį, atliekamas efektyvus odos paruošimas plastinėms operacijoms, taip pat atliekama priežiūra po plastinių operacijų ar kitų invazinių procedūrų. 

Kada rekomenduojamas intensyvus pasiruošimas intervencinėms procedūroms? 

Akių vokų plastika (blefaroplastika)

Prieš procedūrą pasiruošimas reikalingas, kad suaktyvinti vietinę kraujotaką, taip išvengsite patinimų ir hematomų (mėlynių), bei vietinės nejautros pasirodymo / trukmės.

Būtina suprasti, kad akių senėjimo procesas po operacijos nesustoja - bleforoplastikos procedūra išsilaiko iki plius minus 7 metų (dėl individualių genetikos priežasčių), todėl paruošimas ir priežiūra po operacijos padės Jums išlaikyti gautą rezultatą ir audinių stangrumą bei elastingumą. 

Heading 1

Antakių pekėlimo operacija

Kadangi vietinis pažeidimas (pjūvis plaukuotoje galvos dalyje ir raumens dalies, odos pertekliaus pašalinimas) negali nelikti nepastebėti (randai plaukuotoje galvos srityje), būtina užtikrinti tiek veido, tiek plaukuotosios galvos dalies kraujotakos stimuliaciją, kuri paskatins kokybiškiau ir greičiau atsistatyti audiniams, o  tai padės sumažinti rando matomumą iki maksimumo, pagreitins gijimą, išskaidys mėlynes ir patinimą, bei sumažins odos vietinį niežulį. Įprastai galutinis rezultatas matomas apie ketvirtą mėnesį po atliktos operacijos, o išlieka iki dešimties metų, priklausomai nuo asmeninės genetikos kodo. 

"Lip-Lift" lūpų pekėlimo operacija

Operacijos metu pjūviai atliekami po nosies šnervėmis, pašalinama skirtingo pločio odos juosta (pagal pageidaujamą rezultatą, kiek norisi Jums, kad viršutinė lūpa turėtų apimties), kad sumažėtų tarpas tarp nosies apačios ir viršutinės lūpos. 
Nosis ir nosies sritis, tai yra ta vieta, kuri daugiausiai turi problemų: išsiplėtę kapiliarai, inkštirai, spuogeliai, todėl  manipuliacijos - pjūviai šeikalauja sterialaus ir kruopštaus rūpesčio. Kol vyksta gijimas (iki mėnesio laiko) riebalinės liaukos nesustoja darbuotis, jos kaip ir įprastai gamina sebumą (riebalą), o šis nepašalintas - įstringa viduje, sudaro kamštį, kuris prasideda inkštiru, o baigiasi spuogu, todėl efektyvi higiena šioje srityje - būtina! 
Pasiruošimas apima saugų ir efektyvų veido valymą, balansuoja riebalinių liaukų veiklą, veikia priešuždegimiškai. Kitas papildomas niuansas - individualiai parinktos rūgštys spartina odos regeneracinius procesus, todėl post-operacinės žaizdos gis greičiau ir švelniau, o randas bus mažiau pastebimas. 

Post  surgery mask treatment

PRIEŠ OPERACINIS PARUOŠIMAS

Pre operative skin peel

PO OPERACINĖ PRIEŽIŪRA

bottom of page