• Jolita Sičiūnaitė

Veido aknę įveikiančios rūgštys

Salicilo rūgštis (BHA) naudojama gydant įvairias odos ligas: spuogai (aknė), pleiskanos (seborėja), dermatitai, nuospaudos, karpos... atsižvelgiant į priemonės dozavimą ir koncentraciją.

Kalbant apie veido odą, salicilo rūgštis tirpi riebaluose, todėl lengvai skverbiasi pro odą į riebalines liaukas, atpalaiduoja "kamščius" t.y suragėjusių ląstelių sankaupas folikule.


Dėl šios unikalios savybės, ši rūgštis sulaukia daugiausiai komplimentų iš kosmetologų, pasauliniu lygiu, kaip geriausiai ir veiksmingiausiai kovojanti su akne, užskimšusiomis, išsiplėtusiomis poromis bei pertekline odos riebalo (sebumo) gamyba, bakterijų proliferacija.Viskas, ką reikia žinoti apie alerginę reakciją esu minėjusi, jog negalima, nepasidomėjus, be konsultacijos su specialistu, savavališkai ir nemokšiškai, maišyti skirtingų kosmetinių priemonių, nes (nesikartosiu, bet užsiminsiu) priemonės gali silpninti/sustiprinti šalutinį arba viena kitos poveikį, bei mažinti efektyvumą arba baigtis anafilaksiniu šoku.

Pristatau tinkamiausias mix & mach kosmetinių ingredientų kombinacijas


Salicilo rūgštis ir ....


Niacinamidas arba Vitaminas B3

  • Pagerina odos funkcijas;

  • Gydo skirtingas odos būkles: pigmentacija, dehidratacijos sąlygotas raukšles, aknę, paraudimą, odos sausumą, atstato susilpnėjusią apsauginę odos mantiją;

  • Lengvai toleruojamas - tinka visiems odos tipams;

  • Sumažina odos riebalavimasį (sumažina riebiasias rūgštis);

  • Kombinuojant su salicilo rūgštimi - sėkmingai ir efektyviai mažėja išsiplėtusios veido poros. Šie du "draugeliai" geriausiai su poromis susitvarko. Apie antgamtines galimybes skaityk plačiau čia.

  • Trumpai tariant - tai geriausias anti- aknė kokteilis odai šiai dienai.

Būtina atida!

Niacinamido ph 5.0-7.0, kuomet vyksta susijungimo reakcija su rūgštimis, oda keičia savo ph: tampa rūgštesnė, o niacinamidas tampa niacinu (Vitaminas PP) (detaliau apie šių dviejų vitaminų veiklą, rekomenduoju paskaityti Dr. Tiina Meder straipsnyje). Dėl šios priežasties gali atsirasti raudonis ir deginimo jausmas.