• Jolita Sičiūnaitė

Greita pagalba odos būklei gerinti - veido kaukė

Pirmiausiai noriu atskirti, kad įsimintum, jog odos būklė ir odos tipas, tai kaip dvi sesutės, kurios į kalnelį nesueina. Odos tipai: sausa oda, riebi oda, mišri oda, jautri oda, normali oda. Visa kita, kas tave kankina - yra vadinama - odos būklė, kuri dėl mūsų unikalaus genetinio paveldo turi tendenciją keistis ir gana greitai. Kaip sukontroliuoti?

Atsakymas paprastas: veido odos priežiūros disciplina.

1. Odos nuvalymas prausikliu.

2. Šveitimas (1-2 kartus per savaitę).

3. Tonizacija.

(4) Aktyvieji koncentratai, ampulės, "boosteriai".

5. Kaukė (1-2 kartus per savaitę).

6. Veido kremas.


Vykdant disciplinos žingsnį Nr. 5 tau reikės atsirinkti, kokia tau tiks labiausiai, tad išvardinsiu, kokių yra apskritai: (Pradėsiu nuo savo mėgstamiausios):

1. Alginatinė kaukė.

+ Šių kaukių svarbiausia savybė yra jų gebėjimas sustiprinti veikliųjų medžiagų poveikį ir padidinti serumų, kurie yra tepami po alginatine kauke, prasiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius. Taip garantuojamas rezultatas: modeliuoja, stangrina odą, ją patempia, mažina patinimus, lygina smulkias raukšles, gerina veido spalvą. Jeigu oda riebi - normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, slopina uždegimus. + Rezultatas akivaizdus ir malonus.

- namuose pasidaryti - meistriškumo ir talento įšūkis - todėl aš visuomet visuomet tave palepinu procedūros metu, kuomet tavo svarbiausias uždavinys - atsipalaiduoti po sunkios ir įtemptos dienos ir skirti laiką tik sau,o profesionalas tavimi pasirūpins.

2. Molio kaukė.

Molis būna įvairių spalvų - baltas, mėlynas, žalias, raudonas. Jo spalvą lemia įvairios priemaišos, o šiaip visų spalvotų molių pagrindas yra tas pats: aliuminis, deguonis ir vanduo.


+ Tinkamiausia riebiai ir problematiškai odai, nes: pasižymi antiseptinėmis savybėmis, džiovina spuogus, sugeria riebalus, valo odą, padeda pasišalinti apmirusioms ląstelėms, sutraukia poras.

- Ši kaukė nelabai rekomenduojamos nėščioms moterims su išsiplėtusiais kapiliarais, nes dažniausiai moterys neteisingai jį naudoja, užsitepę ant veido leidžia jam sudžiūti, o stingdamas jis traukia kapiliarus, o tada su laiku planuojamas vizitas pas lazerio specialistus. - Šią kaukė neleidžiama naudoti esant sausai ir normaliai odai.


3. Kreminė kaukė.