• Jolita Sičiūnaitė

Beplaukė (veido, kūno) oda ir įdegis, suderinama?

Norisi šokoladinio kūno atspalvio, bet Jums saulėje degintis - negalima? Kokia išeitis?

Negalima žodis "lankstus", kadangi didelė odos pažaida vyksta, veikianti UVA spinduliams (A-aging), vitaminas D sintezuojasi veikiant UVB spinduliams, kurie veikia cholesterolį odos ląstelėse ir suteikia energijos vitamino D sintezei.

Išduosiu paslaptį: Jūsų šešėlis dienos metu - UVB spinduliuotės sufleris.

Savaiminio įdegio kremuose aktyvus ingredientas dehidroacetonas #dihydroxyacetone (DHA ) reaguoja su raginiame sluoksnyje esančiomis amino rūgštimis. Šią reakciją mes užuodžiame

Pati "rudavimo" reakcija trunka 8-24 h., o intensyvumas priklauso nuo kiekvieno žmogaus atspalvio nuo gymio. O Išsilaiko iki 72 h.

Baisybės:

1️⃣ Dėl dažno naudojimo silpnėja odos apsauginis sluoksnis, kadangi priemonės prifarširuotos kvapų, kurie maskuoja specifinį kvapą. O kvapas, kaip žinia, pats stipriausias alergenas.

2️⃣ Parabenai - silpni estrogenai, todėl jų skvarba spartesnė ir... Kaupiamoji. O jeigu skverbiasi hormonas į kraujotaką paskui jį lekia ir kitos medžiagos, todėl būtina labai dėmesingai stebėti ingredientus, kad būtų kuo mažiau pavojingų ir kenksmingų bei alergeninių.


NEPAGEIDAUJAMŲ PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIO PAGALBA

Pats vasaros sezonas lygiai taip pat siejamas ne tik su šokoladiniu įdegiu, bet ir kūno odos švelnumu dėl sumažėjusio kūno plaukuotumo.


Anksčiau dažnai girdėdavote depilacijos (vaško, cukraus) reklamose: "jums nebereikės skusti, išrauti plaukeliai neatauga iki kelių savaičių.." o dbr žaidimo taisyklės pasikeitė: jums teks skusti plaukelius, kad jie išvis Jums neataugtų! Crazy tiesa?

Lazerio veikimo principas: lazeris aptinka ir "nušauna" plauko folikule esantį pigmentą melaniną, kuris slepiasi plauko cortex ir šis nebesusidaro ir plaukelis nebeauga.