top of page

Kosmetinės priemonės

         Per ilgametę darbo patirtį esu išmėginus beeeeeeeeegales skirtingų kosmetinių priemonių, kartais būdavau aklai prisirišus tiek, kad nepastebėdavau, jog priemonė "nebe taip veikia", o priežastis būdavo paprasta: gamintojas neįspėjęs (o jis to daryti ir neprivalo, čia tik vertybinis matas) pakeičia receptūras. ATCEIT į geresnes, bet dažniausiai tokie pokyčiai baigdavosi mano išėjimu ieškoti naujų perliukų. Nuo tada, kai dar nebuvo madoje skaityti tai, kas kliūna į burną ir ką tepi ant veido, ėmiausi šio reikaliuko. 
        Šiai dienai - man keliaujant po pasaulį - isterija neiškyla, ką naudoti (nes nepaslaptis, priemonės kelionėje baigiasi, arba priemonės visiškai nepritaikytos šiam klimatui, šiam drėgmės santykiui ir pan.), net nemokant tos šalies kalbos - viską` pasako  ingredients sąrašas.

"Žinai žodį - žinai kelią" arba mūsų estetikos kalba kalbant - randi kelią į  komfortiškai besijaučiančią odą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


       Kadangi esu intensyviai praktikuojanti kosmetologė, šiai dienai esu atrinkus "perliukus", kurie man labai pasitarnavo, sprendžiant skirtingas odos problemas. "Perliukų" kombinacijas dėlioju skirtingai, nes, juk, nėra dviejų vienodų odų savinininkų, todėl ir kosmetinės priemonės, jų naudojimo dažnumas, laikas ir pan. - skiriasi. 


      Internetinę parduotuvę sąmoningai esu "išjungus", nes neteisingai - savarankiškai, be platesnių žinių, parinkta kosmetinė priemonė, juolabiau dermotologinė, kosmoceutinė... gali netik neišspręsti problemos, bet dar ją labiau ir užaštrinti. Todėl gali savo pageidavimą išreikšt: įsidėjus priemonę į krepšelį ir sėkmingai užbaigti užsakymą, o atvykus atsiimti priemonę į kosmetologijos kabinetą - busi detaliau išanalizuota (-as) ir priimtas spredimas, ar tikrai ši priemonė tau iš tiesų tinkama esamai problemai spręsti, jeigu ne - bus pasiūlyta alternatyva. 

Makeup Store
bottom of page