• Jolita Sičiūnaitė

Odos paruošimas injekcijoms taikant limfodrenažą


Jau minėjus esu, jog turiu nestandartinius darbo protokolus - pradžioje anamnezė, poto veido odos analizė, tuomet limfodrenažas ir tik tada prasideda procedūra.


Viskas prasidėjo nuo 17 amžiuje italų gydytojo Gasparo Aseli (Gaspare Aselli), kuris audiniuose atrado tinklą, kuris pašalina nereikalingas medžiagas iš organizmo. Po kurio laiko, šios žinios buvo panaudotos masažo technikos sukūrimui.


1930 m. Daktaro Emilio Voder (Emil Vodder) ir jo žmonos Estridos Voder (Estrid Vodder). Apie juos ir jų veiklą būtinai pasiskaitykite čia Emil Vodder - His Life and His Life Work. Jų abiejų ir limfodrenažo atsiradimo istorija nuostabi ir kas svarbiausia, jų sukurta mokykla visdar ruošia specialistus.


Apie limfodrenažo naudą žinote Jūs ne ką mažiau, nei aš, tik daugeliu atveju ir dažnu atveju, ši masažo technika yra nurašoma. O veltui! Daugumoje mano klientų, kreipiasi į mane veido masažo, kad būtų juo intensyvesnis, kuo stipresnis, kad jaustųsi, jog buvo masažuojamas veidas - reiškias judesiai stiprūs, energingi, super tonizuojantys, veido oda iš sveiko rausvumo keičiasi į intensyviai raudoną spalvą, veido raumenyse jaučiasi pulsacija,,,, "Uh, masažas kaip reikiant, būtent to man ir reikėjo." Ne, nereikėjo!

Kitą dieną (po tokio masažo) veido oda pabrinkusi, ištinusi, paakiai lyg migdolų riešutai, na pripažinkit, grožio neprideda, o ir naudos - taip pat.

Kodėl taip įvyksta? Nes neteisingai atliekama masažo technika, kuri prieštarauja organizmo veiklai: kraujotaka: kapiliarai, kraujagyslės, limfa: metabolitų, skysčių pasišalinimui... organas oda ir odos raumenyse nėra paruošti "darbui", kurį jį privertėt jėga išdirbti.

Veidas tai ne užpakalis!

Čia galioja savo taisyklės, jeigu joms nepaklūstate - gaunate: bėrimus, patinimus, ištinimus, mėlynes, raumenų atrofaciją, raumenų aptirpimą, veido trišakio nervo uždegimą ir aibę kitų dalykų... na vienas iš labiausiai popoliarių pasekmių: anti - senėjimo atvirkštinis variantas.


Atvykote masažo, su tikslu "atjaunėt", o "pasenote" : oda nukaro, raukšlės išryškėjo, atrodo labiau ištysusios... na juk ne šitokio rezultato tikėjotės ir nusivylusios pasibeldėt į injekcines procedūras. O jums tereikėjo rasti specialistą, kuris nuosekliai jus "ištyrinės" ir pritaikys individualią masažo programą, o ne vienkartinį, daug žadantį atjauninimo masažą.


šaltinis: https://aestheticsjournal.com/feature/lymphatic-drainage-in-facial-aesthetics
Limfmazgiai

Ką daro limfa?

Ši filtruoja organizmo skysčius prieš įfiltruodama tai į mūsų kraujotaką.

Jos tikslas iš kraujo: pristatyti deguonį, maistines medžiagas, hormonus į kūno statybines ląsteles.