• Jolita Sičiūnaitė

Lygi ir skaisti oda be rūgštinio šveitimo

Šveitimas rūgštimis - tapo klasika kosmetologijos kabinete.

Rūgščių pasirinkimas iš tiesų platus ir didelis, tačiau "baigtis" vienoda - po kelių dienų (dažniausiu atveju 3 - 4 dieną po procedūros) prasideda skirtingo intensyvumo pleiskanojimas, kuris....


Situacija - Jūsų oda sausa, dehidratuota, negyvybinga ir pilkšva. Norisi skaistumo, norisi elastingumo, norisi nusiplėšti tempimo ir diskomforto jausmą keliančią kaukę - kreipiatės į specialistą pagalbos! valio! (sprendimas padarytas teisingai, nes tai daug geriau, nei kavos tirščių šveitimas namuose). Jums specialistas rekomenduoja rūgštinę procedūra su (pvz.) glikoliu, pieno rūgšimi, gintaro, migdolų rūgštimi ir t.t - ir tai nebus klaidingas pasirinkimas, nes, ką daro rūgštys?

Rūgštys ištirpdo mirusių ląstelių jungtis.

Įsivaizduokite plytas (mirusios odos ląstelės) vieną su kita glaudžiai sulipdytas, tai vaizdiškai šnekant, rūgštis "atpalaiduoja" ryšį tarp plytų ir atsiranda tarpai, pro kuriuos lengviau ir greičiau gali įsiskverbti aktyvūs ingredientai, nešantys konkrečią misiją: nuraminti uždegimą, paskatininti regineraciją, drėkinti, maitinti ir t.t.


Tokiu principu organizmas (oda - tai didžiausias organas) patiria šoką.

Per nervines galūnėles oda siunčia impulsus ir informaciją, jog yra ''pažeidimas'' ir tuo metu įsijungia odos regeneracijos procesas, suaktyvėja elastino ir kolageno skaidulų sintezė, gaminamos naujos, sveikos ląstelės, kurios lekia į viršų atstatyti pažeistą odos vientisumą - t.y užimti pašalintų negyvų ląstelių vietą.


Kildamos aukštyn, jos stumia esamas suragėjusias ląsteles aukštyn - jos mums atrodo kaip pleiskanos, atsilupę odos lopinėliai, kuriuos mes ir siekiame pašalinti, nes šie mums kelia jusminį ir vizualų diskomfortą. Procedūros metu Jūs galite jausti perštėjimą, niežulį, intensyvią šilumą.


Po procedūros, be pleiskanojimo, kuris dažniausiai vargina, gali atsirasti ir šašelių, kurių negalima pašalinti savavališkai (gali likti randų)!!!


Praėjus reabilitaciniam laikotarpiui (7 - 10 dienų), Jūs matysite lygesnę, skaistesnę ir gyvybingesnę odą.
Bet ką daryti, kai norisi lygios, skaisčios odos čia ir dabar?

Kuomet nesinori post - procedūrinio pleiskanojimo?Fermentinis (enziminis) šveitimas - tai JIS!