top of page

Heading 1

Odos tipus daugelis labai gerai pažįstate ir esate girdėję: normali, riebi, mišri ir sausa. Tai mūsų konstitucinis vienetas, atkeliavęs su mūsų DNR.
Tvarkingai ir sąžiningai prižiūrint odą pagal jos odos tipą nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, bet .. Netvarkinga priežiūra, netaisyklinga priežiūra, agresyvios, netinkamai parinktos priemonės - odos tipą išbalansuoja ir tai pasireiškia odos būklės pablogėjimu.


 

Facial Massage

Žemiau išvardintos (dažniausios) būklės gali pasireikšti bet kuriam odos tipui ir kuo didesnis būklių mišrumas  - tuo tampa sudėtingesnė odos atstatymo programa. Ilgai uždelsus arba netaisyklingai prižiūrėjus odos tokią būklę - atsiranda poreikis kompleksiniam (medikamentiniam) gydymui.  

ODOS BŪKLĖS

Dehidratuota oda - oda vietomis išsausėjusi, ant odos skirtingose vietose pasireiškia raudoni, pleiskanojantys/ perštintys įvairaus dydžio "lopinėliai", kurie ypatingai vizualiai matomi, kuomet užsidedama pudra. Odą traukia, regis nėra komfortiško kremo, kuris neriebalintų bet tuo pat metu ir gerai sudrėkintų sausas ir pleiskanojančias odos sritis. Greitai ir jautriai reaguoja į temperatūros svyravimus, jaučiams degimo jausmas. Sprendimas: drėgmės atstatymas, aktyvių veikliųjų medžiagų prisotinimas, mikrocirkuliacijos stimuliacija - ląstelių aprūpinimas deguonimi, lipidų atstatymas.

Aknė/ probleminė oda - riebalinių liaukų hiperaktyvumas, hiperkeratozė - dėl intensyvaus suragėjusių ląstelių kaupimosi tiek ant odos, tiek folikulėje - priežastimis gali būti tiek net ir tos tos kosmetinės priemonės, kurios spartina regeneraciją - atsinaujinimą, todėl tik kvalifikuotas psecialistas, įvertinęs, tipą ir odos būklę, gali rekomenduotis priemones namų priežiūroje, tiek hormoninis disbalansas - androgenų kiekio padidėjimas. Sprendimas: riebalinių liaukų veiklos balansavimas, odos mikrobiomo atstatymas, užsikimšusių porų išvalymas., uždegimo sumažinimas/ pašalinimas.

Reaktyvi oda - pažeistos odos apsauginės (hidrolipidinės plėvelės) pasekmė, kuomet paviršiniai odos nerviniai receptoriai "aštriai "reaguoja su visa aplinka, nuolatos palaikydami uždegimo nuotaikas odoje. Priežastis: išbalansuota ir nesustyguota odos priežiūros rutina arba medikamentū vartojimas, kuris nusilpnina imunitetą. Sprendimas:  odos imuniteto stiprinimas ir aštrios reakcijos nuraminimas, apsaugos atstatymas., lipidinio sluoksnio atstatymas.

KOSMETOLOGIJOS KABINETE

Susitikimo metu nustatomas odos tipas, įvertinama esama odos būklė ir pradedama magija: esamai odos problemai sukuriama personalizuota programa/ procedūra (fermentų terapija, odos atjauninimas, drėkinimas, maitinimas ...), kuri išvaduoja nuo jaučiamo diskomforto jausmo. Jūs iškart po procedūros pajusite atgaivintą odą. 
Kad rezultatas turėtų tęstinį efektyvumą - konsultuojama namų priežiūros klausimais, paruošiamas odos priežiūros krepšelis. 

Facial
bottom of page