Prieš operacinis odos paruošimas

Procedūros trukmė: iki  60 min. 

Kada ir kam skiriama? 

Ypač rekomenduojama prieš operaciją, siekiant odą nušveisti, pašviesinti, pagreitinti odos atsistatymo ir gijimo procesus, t.y. tuos procesus, kurie yra
svarbiausi aknės kontrolei ir jos pasekmių šalinimui, odos regeneracijos stimuliavimui.

*Rūgštys parenkamos individualiai, atsižvelgiant į esamą odos būklę ir būsimą operaciją. 

Facial Treatment

Heading 1

Kur slypi šveitiklio unikalumas ir stipriosios pusės? 

  • Cinko pirolidono karboksirūgštis (PCA) drėkina odą, reguliuoja riebalo gamybą ir sprendžia jo pertekliaus problemas, turi antioksidantinį ir odos imunitetą stiprinantį poveikį; veikdama jungtyje kartu su vitaminu A skatina odos atstatymą, gijimą ir atsinaujinimą.

  • Regeneruojančių peptidų kompleksas, susidedantis iš Palmitoyl Tetrapeptide - 5, Pantenolio, Natrio hialorunato ir dumblių Dunaliella Salina ekstrakto skatina sveiką odos atsigavimą ir ląstelių dauginimąsi, užtikrina anti-senėjimo poveikį.

  • Sinerginiame derinyje su Heksilrezorcinolio, glikolio, fitino ir pieno rūgšties kompleksu, kuris eksfolijuoja ir šviesina odą, šio šveitiklio formulė užtikrina keratolizės kontrolę ir epidermio tekstūros atnaujinimą, folikulų atkimšimą. Idealiai tinka veiksmingam ir greitam aknės gydymui, senėjimo problemų sprendimui.

  • Tinka aknės pažeidimams, randėjimui, lengvai egzemai ir psoriazei, epidermio hiperplazijai, riebiai odai, saulės keratozei, hiperpigmentacijai, smulkioms mimikos raukšlėms.

 

Rekomenduojamas visoms Glogau klasifikacijos grupėms. Geriausio rezultato pasiekimui gali prireikti šveitimų kurso.

Deja, netinka jautrioms odoms, joms rekomenduojamos kitos operacijai paruošiamosios procedūros.

SVARBU! 

Pasiruošimas operacijai  pradedamas labai įvairiai, priklausomai nuo operacijos pobūdžio, odos būklės, raumenų tonuso ir pan., todėl tikslingiausiai ir saugiausia pasiruošimą pradėti nuo kelių mėnesių iki operacijos dienos. 

PO PROCEDŪROS:

  • Oda patamsės ir vizualiai eksfolijuosis keletą dienų po procedūros.

  • Nenaudoti makiažo priemonių 24 valandas po procedūros. Nenaudoti jokių priemonių, kurių nėra patikrinęs kosmetologas, tol kol oda visiškai nenusisluoksniuos.

  • Vengti tiesioginio ar atsitiktinio saulės poveikio šveitimo metu ir po jo.

  • Vengti visų odos priežiūros produktų, kurių sudėtyje yra rūgščių, šveitimo metu ir po jo (tol kol oda neberodys jokių jautrumo požymių).

Apie individualią priežiūrą ir detalią informaciją, kaip pasiruošti procedūrai, kaip prižiūrėti odą po šveitimo Jums  paaiškins kosmetologė konsultacijos metu.