• Jolita Sičiūnaitė

Gravitacija kosmetologijos kabinete

Į kosmetologijos kabinetą nevisuomet keliai atveda dėl neišsprendžiamų ir kankinamų odos problemų. Atvykstama tiesiog pasilepinti, atsipalaiduoti, pasimėgauti bei pailsėti.

Imperatoriškas KOBIDO masažas, limfodrenažas bei klasikinis veido masažas puikiausiai bei efektyviausiai pasitarnauja šiuo atveju, kadangi nereikalauja ilgo laiko tarpo (atraumatinis veido valymas gali užtrūkti apie pusantros valandos), o rezultatai per (+/-) valandą laiko akivaizdūs ir efektyvūs: pailsi ir kūnas, ir mintys, atrandama hormonija su savimi ir aplinkiniu pasauliu.

Kiekvienas kosmetologas, turi savo braižą, kiekvienas turi savo unikalią darbo filosofiją, manoji – holistika: nėra dviejų žmonių su identišku organizmu ir vienoda oda, kiekvienas turime unikalų genetinį paveldą, todėl ir požiūris ir veiksmai turi būti parenkami personalizuotai.

Siekiant savo klientams per trumpą laiką maksimaliai „susikalibruoti“ ir atstatyti jėgas, darbo praktikoje naudoju Lietuvoje visišką naujovę, (šiaip esu naujovių ir inovacijų fanatikė gerąja puse, inovacijos, kurios turi mokslinį ir praktikinį pagrindimą – atkeliauja į mano darbo horizontą - odos ministeriją) tai sunkios antklodės.


Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas teigia: “sunki antklodė – veiksmingas pasirinkimas, nes lemia gilesnį miegą, mažina įtampą ir padeda kūnui atsipalaiduoti.“

Sunki antklodė padeda sergant įvairiomis ligomisi ir bet kuriame amžiuje: ir vaikams, ir suaugusiems:

  • nemiga,

  • vidinė ir fizinė įtampa,

  • nuolatinis stresas,

  • autizmas,

  • dėmėsio sutrikimai,

  • demencija

  • alzheimerio ar Parkinsono ligų simptomai ir t.t.


Veikimo principas labai įdomus: antklodė parenkama individualiai pagal Jūsų kūno svorį, tiksliau 10 – 15 % Jūsų kūno svorio. Kodėl aš naudoju darbe sunkias antklodes?

Praktikoje pastebėjau, jog ši antklodė mažina kliento nervinę įtampą.

Juk kiekvieno žmogaus odoje yra specifinių jutiminių receptorių, kurie aktyvinami prisilietimo metu.